Warning: A non-numeric value encountered in /plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: A non-numeric value encountered in /plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 239

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 239

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 239

Misja NCBIR jest Wsparcie polskich jednostek naukowych oraz przedsiębiorstw w rozwijaniu ich zdolności do tworzenia i wykorzystywania rozwiązań opartych na wynikach badań naukowych w celu nadania impulsu rozwojowego gospodarce i z korzyścią dla społeczeństwa.
Głównym zadaniem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju jest zarządzanie i realizacja strategicznych programów badań naukowych i prac rozwojowych, które bezpośrednio przekładają się na rozwój innowacyjności.

BIOBIZNES

Jeśli zastanawiasz się:
Jakich pracowników zatrudniać i jak ich motywować?
Czy Twoja firma powinna posiadać strategię?
Jak prowadzić politykę cenową i przygotować dobrą ofertę?


Przyjdź na kolejne szkolenie z biobiznesu dla członków Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska. Szkolenie już 15 września, szczegółowy program podany jest poniżej.
WSTĘP WOLNY

Panel I: Kształtowanie rozwoju  – osobowość lidera
Czas trwania panelu: 10.00 – 12.00
Prowadzący – prof. Henryk Mruk; Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Zakres panelu:
Rola integracyjna, koordynacja działań zespołowych, rozwiązywanie problemów wewnętrznych, dobór zespołu, delegowanie uprawnień, dbałość o stosunki z otoczeniem, tworzenie właściwej atmosfery; lider a menedżer
Motywowanie – sposoby motywowania, budowanie pewności siebie, automotywacje, motywowanie zespołu, pracowników
12.00 - 12.15 - przerwa kawowa

Panel II: Budowanie strategii firmy
Czas trwania panelu: 12.15 – 14.15
Prowadzący: Dr Maciej Sip; SN Biotech Technologies
Zakres panelu:
Czy firma musi posiadać strategię?
Projektowanie strategii – model tworzenia strategii, właściwa struktura strategii
14.15 - 14.45 - przerwa na lunch

Panel III: Polityka handlowa, polityka cenowa, przygotowanie ofert
Czas trwania panelu: 14.45 – 16.45
Prowadzący: Dr Piotr Kwiatek; Nickel Technology Park Poznań
Zakres panelu:
Polityka handlowa i strategia sprzedaży
Polityka cenowa (m.in. czynniki wpływające na kształtowanie się polityki cen, rola kosztów w kształtowaniu polityki cen, rola konkurencji, metody ustalania cen, wybór ceny końcowej, wybrane strategie cenowe)
Przygotowywanie ofert (m.in. czym jest oferta oraz jej znaczenie w pozyskiwaniu kontraktów, sposoby przygotowywania oferty)

http://www.ntpp.pl/aktualnosci-2/aktualnosci/szkolenie-z-biobiznesu-ju-15-wrze-nia/

 

Zapraszamy uczniów i studentów, którzy wykazali się osiągnięciami w podnoszeniu kwalifikacji i aktywnością pozalekcyjną do udziału w konkursie "NAUKA SIĘ OPŁACA". Konkurs obejmuje rok szkolny 2008/2009 i skierowany jest do osób, które uczą się w Koszalinie.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 lipca 2009. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i instrukcją wypełnienia ankiety. W tym roku po raz pierwszy zapraszamy również szkoły do zgłaszania swoich kandydatów.

KOSPEL S.A. z siedzibą w Koszalinie zaprasza studentów Państwa uczelni do udziału w konkursie technicznym, którego jest organizatorem. Przedmiotem konkursu jest opracowanie urządzenia bądź systemu pozwalającego na: WYTWARZANIA PRĄDU ELEKTRYCZNEGO NA UŻYTEK DOMOWY.Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 100.000,00 zł oraz nagrody za 2 i 3 miejsce wynoszące odpowiednio: 50.000,00 zł i 25.000,00 zł.

Zapraszamy przedstawicieli polskiej społeczności naukowej do zgłaszania kandydatów do trzeciej edycji Polsko­-Niemieckiej Nagrody Naukowej COPERNICUS dla dwóch współpracujących ze sobą naukowców – polskiego i niemieckiego, którzy zaangażowani są w polsko­niemiecki projekt naukowy.

Do zgłaszania kandydatów uprawnieni są uczeni posiadający stopień doktora, zatrudnieni w polskiej bądź niemieckiej instytucji naukowej.

 

 

 

 

Skomentuj lub poleć

Free Joomla! template by Age Themes