Boomerang to spotkania z przedsiębiorcami, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami zdobytymi w firmach rozwijanych na bazie swoich pomysłów i wynalazków. Spotkania są transmitowane na żywo do kilkunastu jednostek w całej Polsce jednocześnie: centrów transferu technologii, uczelni i instytutów naukowych. Przyjdź, spotkaj ciekawych ludzi i podziel się swoją pasją!

Forum Nowej Gospodarki jest miejscem dyskusji o technologii i innowacji w kontekście strategii EUROPA 2020. Impreza pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy światem nauki, biznesu oraz administracji. Ponadto promuje pomysły na innowacyjne firmy.

Aktualna edycja Forum skierowana jest do przedstawicieli nauk technicznych reprezentujących obszar energetyki, efektywności energetycznej i OZE, przedstawicieli nauk medycznych, samorządów województw śląskiego i małopolskiego, przedsiębiorstw z obszaru energetyki i OZE, młodych innowacyjnych przedsiębiorców oraz studentów zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej.

Kongres organizuje Marszałek Województwa Śląskiego wspólnie z przedstawicielami świata nauki (Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny ) oraz otoczenia biznesu (Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum, Euro InnoPark). Partnerami przedsięwzięcia są m.in. Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Województwo Małopolskie, miasto Katowice, Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie.

W dniu 22 lutego br. w Sali Senackiej Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 37 odbędzie się spotkanie otwarte Projektu Open Code Transfer. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest jedną z pierwszych wielkopolskich uczelni, która organizuje profesjonalne procedury transferu technologii w oparciu o nowe zasady.

 

 

 

Skomentuj lub poleć

Free Joomla! template by Age Themes