ABB konkurs 2007/2009

Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, napisane w języku polskim lub angielskim, z następujących dziedzin:

* Elektroenergetyka
* Automatyka i diagnostyka przemysłowa
* Energoelektronika
* Inżynieria i zarządzanie procesami wytwarzania
* Zaawansowane technologie i systemy inżynierskie
* Technologie i systemy informatyczne
* Nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych

Nagroda Główna 25 000 PLN Dwa wyróżnienia po 10 000 PLN
 
 

Fundatorem nagrody jest Dyrektor Centrum Badawczego ABB oraz Prezes Zarządu ABB Sp. z o.o. Nagrody przyznane będą za opracowanie indywidualne lub zbiorowe. Szczegółowe zasady przyznawania nagród zawarte są w Regulaminie Konkursu.
W Konkursie przewidziano następujące nagrody:

 

Konkurs składa się z dwóch etapów:


I Etap - zgłoszenia do dnia 15.11.2007 r.,
Etap ten polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1) i przesłaniu go wraz ze streszczeniem pracy, pocztą zwykłą na adres Centrum Badawczego ABB w Krakowie lub elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W streszczeniu tym należy wykazać innowacyjność i oryginalny charakter pracy, nie powinno ono zawierać więcej niż 1000 słów. Do II Etapu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 50 prac. Laureaci I Etapu zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 31.12.2007r.. Lista Laureatów zostanie również opublikowana na stronie www.abb.pl/konkurs

II Etap - zgłoszenia do dnia 31.01.2008 r.
W tym Etapie Konkursu wezmą udział tylko Laureaci I Etapu. Etap ten polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 2) i przesłaniu go wraz z egzemplarzem pracy, pocztą zwykłą na adres Centrum Badawczego ABB w Krakowie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w maju 2008.

 

Informacja została zaczerpnięta ze strony: www.abb.pl

 

 

 

Skomentuj lub poleć

Free Joomla! template by Age Themes