mineR+

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

      mineR+

 

MineR + został stworzony z myślą o analizach w którym potrzeba przeprowadzić zliczenia rożnych elementów. Został zainspirowany

dyskusją na temat pyłkowej analizy miodów (palinologii) ale jego działanie jest o wiele szersze. Oprogramowanie te daje szerokie spektrum zastosowania począwszy

-analiza spożywcza
-kontrola jakości
-analiza przemysłowa
-badania naukowe
-analiza pyłkowa
-analiza socjologiczna (zliczanie ludzi np.: w kolejce), etc..

Moduły do całkowitej automatyzacji są w trakcie dopracowane, obecnie dostępne jest tylko semi- automatyczna analiza która znacznie przyspiesza czas. mineR + jest wolnym oprogramowaniem napisanym w jezyku R cran, wykorzystującym z innych pakietów na tej samej licencji. MineR+ rozwijany jest przez Fundacje Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych. Fundacja ta także zajmuje się analizą oraz dopracowaniem metod do określonych badań wraz ze wdrożeniu standardów jakości przy badaniu".


DLA FIRM

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z tego oprogramowania, proszę skontaktuj się z nami, Korzystając z oprogramowania otwartego w cale nie oznacza, że udzielasz konkurencji licencji na to oprogramowanie. Oprogramowanie to może być dostosowane do potrzeb Twoich przez nas, oraz przekazany cały kod, oraz oprogramowanie. Kod z tworzony dla CIEBIE nie będziemy publikować. Walidacja, standaryzacja, dostosowywanie, oraz testowanie wykonane przez nas pozwolą Tobie na utrzymaniu najwyższej jakości usług. Dodatkowo posiadany kod umożliwi w przyszłosci rozwój przez Ciebie oprogramowania. Drugą ofertą dla Ciebie jest korzystanie z naszych usług przy analizie danych, wówczas przesyłając nam dane, masz wykonaną analizę lepiej niż zatrudniając do tego celu pracownika. (koszty biura, sprzętu, czasu, godzin, oprogramowania, etc.. zmniejszają się, analiza jest wykonywana szybko (w zależności od umowy), a raport przesyłany, wraz z bazą)

DLA UCZENI, DOKTORANTÓW, PRACOWNIKÓW

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z tego, to napisz udostępnimy dobie wszystko razem z pomocą techniczną w ramach naszych możliwości.

WYMAGANIE SPRZETOWE/softwarowe

Dowolny system, oprogramowanie na licencji GPL, przeglądarka internetowa Poniżej jest kilka zrzutów z ekranów:


Kierownik projektu:
     
          Marek Doskocz

Oferta:

  • oprogramowanie
    usługi

Poszukiwane:

  • firmy chcące wdrożyć system
  • obszary działania
  • CEO projektu

Strona domowa projektu: www

 http://plusuj.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=140

Poniżej jest kilka zrzutów z ekranów z przykładu- analiza posypki na tradycyjnym holederskim ciasteczku :)

Okno podstawowe

Określanie obszaru roboczego

Przeprowadzenie analizy

Wygenerowanie raportu (przykładowy raport z analizy) 
 

 

Skomentuj lub poleć

Free Joomla! template by Age Themes