Konkurs na biznes plan z nagrodą pienieżną do 100tyś złotych

5 edycja konkursu "Pomysł na firmę" organizowanego przez Raiffeisen Bank Polska S.A. i Gazetę Wyborczą. Do rozdania mamy 300 tys. złotych! W konkursie nagrodzimy 5 najlepszych biznesplanów przesłanych przez osoby, które chcą prowadzić własną firmę.

W poprzednich edycjach przekazaliśmy laureatom blisko 1 mln zł. Każdy pomysł oceniamy pod jednym kątem: czy ma on szansę przynieść właścicielowi pieniądze. Pomogliśmy już m.in. założyć teatr lalek, zakład biomasy, firmę produkującą kolektory słoneczne, hodowlę ślimaków oraz przedsiębiorstwo produkujące... domy na drzewach. Nie wszystkie z tych idei były wielkimi sukcesami, ale miały w sobie to coś. Nieuchwytne połączenie pasji, wizji i rachunku ekonomicznego.
Jeżeli masz dobry pomysł na własny biznes, nie zwlekaj. I Tobie może się udać! Przedstaw nam swój biznesplan i zgarnij nagrodę. Zapraszamy do udziału w konkursie!


 
 
Konkurs trwa do 30.09.2012 r. i ma na celu wspieranie przedsiębiorczości. Skierowany jest do mikroprzedsiębiorców, czyli osób, które same chcą prowadzić biznes lub zamierzają zatrudnić do dziewięciu osób. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od początkujących, którzy nie mają nawet zarejestrowanej firmy, jak i od tych, którzy już działają na rynku, ale brakuje im pieniędzy na podbój nowych branż.
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy do 30.09.2012 r. wysłać biznesplan na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Stawiamy na pomysły, które charakteryzuje:

  •     oryginalność (tj. niepowtarzalności pomysłu)
  •     pomysłowość (tj. stopień kreatywności pomysłu)
  •     Innowacyjność (na ile pomysł na firmę jest pionierski, wykorzystujący nowe technologie, techniki itp.)
  •     przedsiębiorczość autora (tj. determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, umiejętność pokonywania trudności, silne ukierunkowanie na sukces)

Więcej na: http://www.raiffeisen.pl/pomyslnafirme

 

 

 

 

Skomentuj lub poleć

Free Joomla! template by Age Themes